Wczytuję dane...
O nas

O Firmie:

Firma MOTOSTYLING, zarejestrowana pod numerem NIP: 868 190 74 54, rozpoczęła swoją działalność w 2011r. Jesteśmy młodą, ale prężnie rozwijającą się firmą działającą w obszarze sprzedaży części do motocykli oraz samochodów. Jako motocykliści, a nie tylko sami sprzedawcy, dobrze wiemy co jest nam potrzebne w życiu codziennym na motocyklu, właśnie dlatego firma została bezpośrednim i wyłącznym dilerem wielu renomowanych producentów części motocyklowych w Polsce. Jako fani motoryzacyji, uwielbiamy też tuning samochodowy. Produktymi marki RAGAZZON są nam dobrze znane, sami ich używany w naszych samochodach i jesteśmy zachwyceni. Właśnie dlatego wprowadziliśmy na nasz rynek wiele marek których nigdy dotąd tutaj nie było. Cenimy sobie najwyższą jakość oferowanych przez nas części dlatego współpracujemy tylko z europejskimi producentami. Robimy wszystko, aby zapewnić najlepsze części, w relatywnie dobrych cenach i w możliwie szybkim czasie realizacji. Wychodzimy z prostego założenia, zadowolony klient to zadowolony sprzedawca !


O sklepie ragazzon.pl

Początki współpracy z Włoską firmą RAGAZZON sięgają 2014r kiedy to sprowadziliśmy na Polski rynek pierwsze produkty tej marki. Co ciekawe, w tamtym okresie, nie myśleliśmy o zostaniu dilerem marki. Samochód szefa się popsuł, wymagał wymiany wydechu, z racji że oryginalny był dosyć drogi, szef pomyślał o czymś sportowym. Po około roku, to jest w 2015r awarii uległ kolejny fragment wydechu i tym sposobem do samochodu trafił kompletny układ wydechowy marki RAGAZZON.O ile po montażu tłumika końcowego, zauważyliśmy poprawę w dźwięku na duży plus, to montaż kompletnego wydechu dał też wyraźne odczucia na mocy samochodu. Mały silnik T-JET o standardowej mocy 150KM zaczął szybciej wkręcać się na obroty no i ten dźwięk....na pewno pomógł tutaj fakt, że wydech jest przelotowy, bez środkowego katalizatora. Deklarowany przez producenta wzrost mocy jest odczuwalny, ale na hamownie jeszcze przyjdzie czas. Z racji że Włosi chcieli mieć swojego dilera w Polsce, postanowiliśmy rozpocząć współprace. Tym sposobem, serdecznie witamy w RAGAZZON POLSKA !


Co obejmuje oferta producenta ?

Ragazzon produkuje wszystkie swoje produkty ze stali nierdzewnej. Oferta produktów jest szeroka, znajdziemy tutaj tłumiki końcowe z homologacje UE z kilkoma rodzajami końcówek wydechu, występują też wersje gdzie wydech jest rozbudowany do lewej i prawej końcówki wydechu. Środkowe elementy wydechu, zarówno wersje z tłumikiem środkowym jak i przelotowe. Elastyczne elementy układu wydechowego, czy bezpośrednio podłączone do silnika katalizatory również w wersji przelotowej lub z katalizatorem metalicznym. Ragazzon wprowadził też innowacyjne wydechy z systemem sterowania zaworami na pilota. Efekt jest taki że gdy nie chcemy (lub nie możemy) nasz wydech jest bardzo cichy, jednak po wciśnięciu jednego przycisku na naszym pilocie, wydech zachowuje się jak w samochodach WRC, ryczy mocnym basem. Co do diesla ? zamienne katalizatory DPF / filtry cząsteczek stałych oraz kompletne układy wydechowe. Co ważne, wszystkie produkty z oferty producenta produkowane są we Włoszech a producent udziela na nie pisemnej 12 miesięcznej gwarancji.
Oficjalna strona producenta: www.ragazzon.itMasz pytania ? Zapraszamy do kontaktu z nami:

e-mail: ragazzonpolska@o2.pl
telefon: +48 536 110 013


Serdecznie pozdrawiamy

Załoga RAGAZZON POLSKA