Wczytuję dane...
Dlaczego Ragazzon ?

EVO LINE + EVO ONE LINE


Linie te nadają twojemu samochodowi sportowy wygląd zapewniając jednocześnie łatwy montaż i niepowtarzalny dźwięk Ragazzon.


Cały asortyment wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej inox aisi 304, grupuje wiele produktów posiadających homologację drogową typu EEC: komplete układy wydechowe, katalizatory, downpipe aż do tylnych tłumików, niektóre elementy układu wydechowego grupy N czyli linii wyścigowej oraz katalizatorów homologowanych FIA CSAI. Ta linia zapewnia produkty wysokiej wydajności które ułatwiają zmniejszenie ciśnienia wstecznego i wzrost mocy silnika przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa.


Istnieje bardzo dużo końcówek wydechu, które pomogą nam stworzyć innowacyjny, najlepszy projekt układu wydechowego który świetnie pasuje do każdego modelu samochodu zarówno pod względem technicznym jak i designu. Evo Line + Evo One Line oferuje szereg wysokiej klasy tłumików, które gwarantują wieloletnią trwałość twojego sportowego układu wydechowego.EVO ONE LINE obejmuje wszystkie modele samochodów przed 2002 r.

TOP LINE


Top Line w całości wykonano ze stali nierdzewnej, zawiera szereg tylnych tłumików podwójnych z lewej i prawej strony czy centralnych tzw. tłumik środkowy. Ponad to wydechy TOP LINE mogą być doposażone w układ sterowania zaworami i inne akcesoria.


Produkty te stworzono dla bardzo wymagających klientów, są prawdziwymi "must have" w twoim samochodzie: Oferują one w rzeczywistości niesamowity wygląd oraz wzrost osiągów. To wszystko w połączeniu z innowacyjnym wzornictwem, aby zapewnić najwyższą wydajność dla Twojego samochodu. Dostępne podwójne lub poczwórne końcówki wydechu o różnych kształatach, Top Line jest świadectwem doświadczenia marki Ragazzon i wiedzy przez podkreślanie ich dbałość o szczegóły łatwo widoczne w jakości użytych materiałów do produkcji oraz ich wykonania.


Top Line jest synonimem wyjątkowej stylizacji !  
H2 FLOW LINE


Z toru wyścigowego na drogę... Przez H2 Flow Line, Ragazzon po raz kolejny podniósł standardy produktów.


Dzięki swojemu doświadczeniu w dziedzinie innowacji technicznych, Ragazzon, jako jedyny na rynku, może pochwalić się szeroką gamą tłumików w całości wykonanych przy użyciu procesu produkcji o nazwie "Hydroforming Technologii". Ten wysoce zaawansowany technologicznie produkt jest tworzony z jednego kawałka okrągłej rury ze stali nierdzewnej w wysokociśnieniowych zaawansowanych maszynach. Rure umieszcza się w odpowiednio ukształtowanych formach, do których pompuje się płyn pod wysokim ciśnieniem. Powoduje to rozszerzenie metalu do kształtu formy zgodnie z ich wymiarami tworząc zewnętrzną część tłumika. Nadmiar materiału może mieć wpływ na tłumik i jego drgania w wysokich temperaturach, gdy jest on zamontowany w samochodzie. Atrakcyjne wizualnie końcówki tłumika końcowego w H2 Flow Line dzięki swojej konstrukcji i kształtu są zwykłą kontynuacją tłumika bez żadnych dodatkowych łączeń a to wszystko zasługa prestiżowego projektu. W rzeczywistości, te dwie części czyli tłumik końcowy i końcówka wydechu tworzą jedną całość, są nierozłączne.


Dzięki procesowi produkcyjnemu z ang."Hydroforming" związanego z poszukiwaniem najlepszych materiałów dostępnych na rynku, udało się zmniejszyć wagę i liczbę spoin (łączeń) produktu w sposób gwarantujący niepowtarzalny dźwięk, jego wytrzymałość i jego trwałość na lata.


Wszystkie produkty marki Ragazzon są w całości wyprodukowane we Włoszech przy przestrzeganiu wszystkich dyrektyw i parametrów homologacji typu EEC oraz przy doskonałym stosunku ceny do jakości.