Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
1 szt.
Kod producenta: 54.0248.00
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 5 - 10 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: RAGAZZON

RAGAZZON:

Włoska firma tuningowa zajmująca się produkcją układów wydechowych ze stali nierdzewnej do samochodów. Dzięki innowacyjnym pomysłom, wysokiej jakości produktów oraz pasji do motoryzacji, produkty marki Ragazzon już ponad 20 lat są doceniane na całym świecie. Wysoką jakość tłumików potwierdza Włoska homologacja EEC oraz Niemiecki TÜV-KBA, dzięki którym tłumiki są dopuszczone do ruchu w całej UE. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "o producencie".


Jesteśmy oficjalnym dilerem marki RAGAZZON w Polsce, posiadamy całą ich ofertę.

Przedmiotem zakupu jest:

 
Downpipe kit wraz z katalizatorem metalicznym 200cpsi. Wymaga nowej mapy ECU. Wydech o zwiększonej średnicy do 70 mm, montaż tylko z kompletnym układem wydechowym Ragazzon.

Dane techniczne produktu: 

Materiał wykonania: stal nierdzewna,
Montaż: tylko z wydechem Ragazzon
Średnica:
 70 mm,

Numer katalogowy: 54.0248.00.

 Produkt pasuje do:

Volkswagen - Golf VI - 2.0 GTI TSI (155kW) ø70mm 2009>>

 Czas realizacji zamówienia: 

Wszystkie produkty marki RAGAZZON są wysyłane bezpośrednio z magazynu producenta z Włoch. Nie magazynujemy produktów w Polsce aby zapewnić państwu towar tylko ze świeżej dostawy. W przypadku gdy produkt jest dostępny na magazynie we Włoszech, czas realizacji wynosi około 5 dni roboczych, gdy produktu nie ma na magazynie producenta, czas realizacji wynosi około 10 dni roboczych. Dostępność produktu możemy sprawdzić i potwierdzić przed zamówieniem, wystarczy wysłać zapytanie.

Polecamy