Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
1 szt.
Kod producenta: 50.0500.35
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 5 - 10 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: RAGAZZON

RAGAZZON:

Włoskia firma tuningowa zajmująca się produkcyją układów wydechowych ze stali niedzewnej do samochodów. Dzięki innowacyjnym pomysłom, wysokiej jakości produktów oraz pasji do motoryzacji, produkty marki Ragazzon już ponad 20 lat są doceniane na całym świecie. Wysoką jakość tłumików potwierdza Włoska homologacja EEC oraz Niemiecki TÜV-KBA, dzięki którym tłumiki są dopuszczone do ruchu w całej UE. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "o producencie".


Jesteśmy oficjalnym dilerem marki RAGAZZON w Polsce, posiadamy całą ich ofertę.

Przedmiotem zakupu jest:

Sportowy wydech typu CATBACK system. Wydech składa się z tłumika środkowego z rezonatorem oraz tłumika końcowego. W komplecie z lewą i prawą końcówką wydechu "OVAL TAIL PIPE" 2x /108x70 mm. Wydech o zwiększonej średnicy do 76 mm. Wydech nie posiada miejsca na sterowanie klap, oryginalne silniki klap muszą być wypięte. W komplecie adapter do montażu z oryginalnym tłumikiem środkowym.

Dane techniczne produktu:

Homologacja UE: tak,
Materiał wykonania: stal nierdzewna,
Montaż: bezinwazyjny, pasuje do oryginału,
Numer katalogowy: 50.0500.35

Produkt pasuje do:

Volkswagen - Golf Mk7 - R 2.0TSI 4MOTION (221kW) 2013 do 2017


Czas realizacji zamówienia:

 
Wszyskie produkty marki RAGAZZON są wysyłane bezpośrednio z magazynu producenta z Włoch. Nie magazynujemy produktów w Polsce aby zapewnić państwu towar tylko ze świeżej dostawy. W przypadku gdy produkt jest dostępny na magazynie we Włoszech, czas realizacji wynosi około 5 dni roboczych, gdy produkta nie ma na magazynie producenta, czas realizacji wynosi około 10 dni roboczych. Dostępność produktu możemy sprawdzić i potwierdzić przed zamówieniem, wystarczy wysłać zapytanie.
Polecamy