Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
1 szt.
Kod producenta: 50.0552.25
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 5 - 10 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: RAGAZZON

RAGAZZON:

Włoskia firma tuningowa zajmująca się produkcyją układów wydechowych ze stali niedzewnej do samochodów. Dzięki innowacyjnym pomysłom, wysokiej jakości produktów oraz pasji do motoryzacji, produkty marki Ragazzon już ponad 20 lat są doceniane na całym świecie. Wysoką jakość tłumików potwierdza Włoska homologacja EEC oraz Niemiecki TÜV-KBA, dzięki którym tłumiki są dopuszczone do ruchu w całej UE. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "o producencie".


Jesteśmy oficjalnym dilerem marki RAGAZZON w Polsce, posiadamy całą ich ofertę.

Przedmiotem zakupu jest:


Tłumik końcowy z lewą i prawą końcówką wydechu "ROUND TAIL PIPE" 2x 70 mm. Wymaga modyfikacji zderzaka lub zderzaka od wersji: CROSS lub CROSS PLUS. Wydech o zwiększonej średnicy do 60 mm. Adapter do instalacji z oryginalnym wydechem środkowym 55 mm w zestawie.

Dane techniczne produktu:
 

Homologacja UE: tak

Materiał wykonania: stal nierdzewna

Montaż: bezinwazyjny, pasuje do oryginału

Cena katalogowa: 650 Euro netto


Produkt pasuje do:

Fiat - 500X (typ334) - 1.4Multiair (103kW) 2015>>,

Fiat - 500X (typ334) - 1.6MJT (88kW) 2015>>.


Czas realizacji zamówienia:


Wszyskie produkty marki RAGAZZON są wysyłane bezpośrednio z magazynu producenta z Włoch. Nie magazynujemy produktów w Polsce aby zapewnić państwu towar tylko ze świeżej dostawy. W przypadku gdy produkt jest dostępny na magazynie we Włoszech, czas realizacji wynosi około 5 dni roboczych, gdy produkta nie ma na magazynie producenta, czas realizacji wynosi około 10 dni roboczych. Dostępność produktu możemy sprawdzić i potwierdzić przed zamówieniem, wystarczy wysłać zapytanie.

 

 

Polecamy