Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
1 szt.
Kod producenta: 58.0819.35
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 5 - 10 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: RAGAZZON

RAGAZZON:

Włoskia firma tuningowa zajmująca się produkcyją układów wydechowych ze stali niedzewnej do samochodów. Dzięki innowacyjnym pomysłom, wysokiej jakości produktów oraz pasji do motoryzacji, produkty marki Ragazzon już ponad 20 lat są doceniane na całym świecie. Wysoką jakość tłumików potwierdza Włoska homologacja EEC oraz Niemiecki TÜV-KBA, dzięki którym tłumiki są dopuszczone do ruchu w całej UE. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "o producencie".


Jesteśmy oficjalnym dilerem marki RAGAZZON w Polsce, posiadamy całą ich ofertę.

Przedmiotem zakupu jest:

Tłumik końcowy z podwójnymi końcówkami wydechu "OVAL TAIL PIPE" 2 / 108x70mm. Wydech o zwiększonej średnicy do 76 mm. Wydech wyposażony jest w klapy sterowane przez oryginalne silniki. Montaż nie wymaga dodatkowych przewodów. Tłumik do montażu tylko z tłumikiem środkowym RAGAZZON.
 
Dane techniczne produktu:

Homologacja UE: tak,
Materiał wykonania: stal nierdzewna,
Montaż: tylko z tłumikiem środkowym RAGAZZON
Numer katalogowy: 58.0819.35.

Produkt pasuje do:

Audi - TT (FV) 2014>> - S 2.0TFSI Quattro (228kW) 10/2014>>06/2018


Czas realizacji zamówienia:

 
Wszyskie produkty marki RAGAZZON są wysyłane bezpośrednio z magazynu producenta z Włoch. Nie magazynujemy produktów w Polsce aby zapewnić państwu towar tylko ze świeżej dostawy. W przypadku gdy produkt jest dostępny na magazynie we Włoszech, czas realizacji wynosi około 5 dni roboczych, gdy produkta nie ma na magazynie producenta, czas realizacji wynosi około 10 dni roboczych. Dostępność produktu możemy sprawdzić i potwierdzić przed zamówieniem, wystarczy wysłać zapytanie.

Polecamy