Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
1 szt.
Kod producenta: 50.0738.52
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 5 - 10 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: RAGAZZON

RAGAZZON:

Włoskia firma tuningowa zajmująca się produkcyją układów wydechowych ze stali niedzewnej do samochodów. Dzięki innowacyjnym pomysłom, wysokiej jakości produktów oraz pasji do motoryzacji, produkty marki Ragazzon już ponad 20 lat są doceniane na całym świecie. Wysoką jakość tłumików potwierdza Włoska homologacja EEC oraz Niemiecki TÜV-KBA, dzięki którym tłumiki są dopuszczone do ruchu w całej UE. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "o producencie".


Jesteśmy oficjalnym dilerem marki RAGAZZON w Polsce, posiadamy całą ich ofertę.

Przedmiotem zakupu jest:

Sportowy układ wydechowy typu CATBACK. Zawiera tłumik środkowy bez rezonatora (przelot) w wersji X pipe oraz tłumik końcowy z podwójnymi końcówkami "ROUND RACE LINE TAIL PIPES STAGGERED" 2x80mm. Wydech o zwiększonej średnicy do 70 mm. Wydech wyposażony jest w klapy sterowane przez oryginalne silniki. Montaż nie wymaga dodatkowych przewodów. Montaż tylko z tłumikiami środkowymi Ragazzon: 54.0327.00 lub 55.0552.00.
 
Dane techniczne produktu:

Homologacja UE: tak,
Materiał wykonania: stal nierdzewna,
Montaż: tylko z 54.0327.00 lub 55.0552.00,
Numer katalogowy: 50.0738.52

Produkt pasuje do:

BMW - M4 - F82(Coupè) 3.0 (317kW) od 2014


Czas realizacji zamówienia:

 
Wszyskie produkty marki RAGAZZON są wysyłane bezpośrednio z magazynu producenta z Włoch. Nie magazynujemy produktów w Polsce aby zapewnić państwu towar tylko ze świeżej dostawy. W przypadku gdy produkt jest dostępny na magazynie we Włoszech, czas realizacji wynosi około 5 dni roboczych, gdy produkta nie ma na magazynie producenta, czas realizacji wynosi około 10 dni roboczych. Dostępność produktu możemy sprawdzić i potwierdzić przed zamówieniem, wystarczy wysłać zapytanie.

Polecamy