Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
1 szt.
Kod producenta: 50.0491.12
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 5 - 10 dni
Producent: RAGAZZON

RAGAZZON:

Włoskia firma tuningowa zajmująca się produkcyją układów wydechowych ze stali niedzewnej do samochodów. Dzięki innowacyjnym pomysłom, wysokiej jakości produktów oraz pasji do motoryzacji, produkty marki Ragazzon już ponad 20 lat są doceniane na całym świecie. Wysoką jakość tłumików potwierdza Włoska homologacja EEC oraz Niemiecki TÜV-KBA, dzięki którym tłumiki są dopuszczone do ruchu w całej UE. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "o producencie".


Jesteśmy oficjalnym dilerem marki RAGAZZON w Polsce, posiadamy całą ich ofertę.

Przedmiotem zakupu jest:


Tłumik końcowy z końcówką wydechu "SPORT  TAIL PIPE" 135 x 90 mm. Montaż z oryginalnym wydechem środkowym wymaga adaptera, jest w zestawie.


Dane techniczne produktu:

Homologacja UE: tak

Materiał wykonania: stal nierdzewna

Montaż: wymaga wycięcia oryginalnego wydechu

Cena katalogowa: Euro netto


Produkt pasuje do:

Audi - A3 (typ 8V) 2012>> - 1.4TFSI (90kW) 2012>>2014

Audi - A3 (typ 8V) 2012>> - 1.4TFSI (92kW) 2013>>
 

Czas realizacji zamówienia:

Wszyskie produkty marki RAGAZZON są wysyłane bezpośrednio z magazynu producenta z Włoch. Nie magazynujemy produktów w Polsce aby zapewnić państwu towar tylko ze świeżej dostawy. W przypadku gdy produkt jest dostępny na magazynie we Włoszech, czas realizacji wynosi około 5 dni roboczych, gdy produkta nie ma na magazynie producenta, czas realizacji wynosi około 10 dni roboczych. Dostępność produktu możemy sprawdzić i potwierdzić przed zamówieniem, wystarczy wysłać zapytanie.

Polecamy