Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
1 szt.
Kod producenta: 50.0597.80
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 5 - 10 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: RAGAZZON

RAGAZZON:

Włoska firma tuningowa zajmująca się produkcją układów wydechowych ze stali nierdzewnej do samochodów. Dzięki innowacyjnym pomysłom, wysokiej jakości produktów oraz pasji do motoryzacji, produkty marki Ragazzon już ponad 20 lat są doceniane na całym świecie. Wysoką jakość tłumików potwierdza Włoska homologacja EEC oraz Niemiecki TÜV-KBA, dzięki którym tłumiki są dopuszczone do ruchu w całej UE. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "o producencie".


Jesteśmy oficjalnym dilerem marki RAGAZZON w Polsce, posiadamy całą ich ofertę.

Przedmiotem zakupu jest:

 
Katalizator metaliczny 200cpsi w miejsce oryginalnego katalizatora przy turbo. Wydech o zwiększonej średnicy do 70 mm. Do montażu z oryginalnym tłumikiem środkowym wymagany jest adapter który należy zamówić osobno.

Dane techniczne produktu: 

Materiał wykonania: stal nierdzewna,
Montaż: wymaga adaptera,
Średnica: 70 mm do 76 mm,

Numer katalogowy: 50.0597.80

 Produkt pasuje do:

Audi - S1 (typ 8X) 2014>> - Sportback 2.0TFSI Quattro (170kW) ø70mm 2014>>

 Czas realizacji zamówienia: 

Wszyskie produkty marki RAGAZZON są wysyłane bezpośrednio z magazynu producenta z Włoch. Nie magazynujemy produktów w Polsce aby zapewnić państwu towar tylko ze świeżej dostawy. W przypadku gdy produkt jest dostępny na magazynie we Włoszech, czas realizacji wynosi około 5 dni roboczych, gdy produkta nie ma na magazynie producenta, czas realizacji wynosi około 10 dni roboczych. Dostępność produktu możemy sprawdzić i potwierdzić przed zamówieniem, wystarczy wysłać zapytanie. 

Polecamy