Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
1 szt.
Kod producenta: 50.0233.00
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 5 - 10 dni
Wysyłka od: 150.00 PLN
Producent: RAGAZZON

RAGAZZON:

Włoskia firma tuningowa zajmująca się produkcyją układów wydechowych ze stali niedzewnej do samochodów. Dzięki innowacyjnym pomysłom, wysokiej jakości produktów oraz pasji do motoryzacji, produkty marki Ragazzon już ponad 20 lat są doceniane na całym świecie. Wysoką jakość tłumików potwierdza Włoska homologacja EEC oraz Niemiecki TÜV-KBA, dzięki którym tłumiki są dopuszczone do ruchu w całej UE. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "o producencie".


Jesteśmy oficjalnym dilerem marki RAGAZZON w Polsce, posiadamy całą ich ofertę.

Przedmiotem zakupu jest:

Zamiennik filtra cząsteczek stałych DPF, przelotowa rura, grupa N + tłumik środkowy przelotowy. Wydech o zwiększonej średnicy, całość przeznaczona do montażu tylko z tłumikiem końcowym RAGAZZON. Nie pasuje do oryginalnego tłumika.


Dane techniczne produktu:

Materiał wykonania: stal nierdzewna

Montaż: bezinwazyjny, tylko to tłumika końcowego Ragazzon

Średnica: od 48 do 50 mm

Cena katalogowa: 135 Euro netto


Produkt pasuje do:

Fiat - 500 (typ312) - 1.3 Mjet (55kW) 02/2007>>


Czas realizacji zamówienia:

Wszyskie produkty marki RAGAZZON są wysyłane bezpośrednio z magazynu producenta z Włoch. Nie magazynujemy produktów w Polsce aby zapewnić państwu towar tylko ze świeżej dostawy. W przypadku gdy produkt jest dostępny na magazynie we Włoszech, czas realizacji wynosi około 5 dni roboczych, gdy produkta nie ma na magazynie producenta, czas realizacji wynosi około 10 dni roboczych. Dostępność produktu możemy sprawdzić i potwierdzić przed zamówieniem, wystarczy wysłać zapytanie.

Polecamy