Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
1 szt.
Kod producenta: 54.0300.00
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 5 - 10 dni
Producent: RAGAZZON

RAGAZZON:

Włoskia firma tuningowa zajmująca się produkcyją układów wydechowych ze stali niedzewnej do samochodów. Dzięki innowacyjnym pomysłom, wysokiej jakości produktów oraz pasji do motoryzacji, produkty marki Ragazzon już ponad 20 lat są doceniane na całym świecie. Wysoką jakość tłumików potwierdza Włoska homologacja EEC oraz Niemiecki TÜV-KBA, dzięki którym tłumiki są dopuszczone do ruchu w całej UE. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "o producencie".


Jesteśmy oficjalnym dilerem marki RAGAZZON w Polsce, posiadamy całą ich ofertę.

Przedmiotem zakupu jest:

Tłumik środkowy + katalizator metaliczny 200 cpsi. Tłumik o zwiększonej średnicy do 60 mm. Należy montować z downpipe kit przelotowym od Ragazzon. Wymaga nowej mapy ECU. Montaż z oryginalnym tłumikiem końcowym wymaga modyfikacji (inna średnica).


Dane techniczne produktu:

Materiał wykonania: stal nierdzewna

Montaż: wymaga wycięcia tłumika oryginalnego

Średnica rury: 60 mm

Cena katalogowa: xxx Euro netto


Produkt pasuje do:

Ford - Fiesta 2008>> - ST 1.6i Ecoboost (134kW) 2013>>

 

Czas realizacji zamówienia:

Wszyskie produkty marki RAGAZZON są wysyłane bezpośrednio z magazynu producenta z Włoch. Nie magazynujemy produktów w Polsce aby zapewnić państwu towar tylko ze świeżej dostawy. W przypadku gdy produkt jest dostępny na magazynie we Włoszech, czas realizacji wynosi około 5 dni roboczych, gdy produkta nie ma na magazynie producenta, czas realizacji wynosi około 10 dni roboczych. Dostępność produktu możemy sprawdzić i potwierdzić przed zamówieniem, wystarczy wysłać zapytanie.
Polecamy