Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
1 szt.
Kod producenta: 50.0318.61
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 5 - 10 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: RAGAZZON

RAGAZZON:

Włoskia firma tuningowa zajmująca się produkcyją układów wydechowych ze stali niedzewnej do samochodów. Dzięki innowacyjnym pomysłom, wysokiej jakości produktów oraz pasji do motoryzacji, produkty marki Ragazzon już ponad 20 lat są doceniane na całym świecie. Wysoką jakość tłumików potwierdza Włoska homologacja EEC oraz Niemiecki TÜV-KBA, dzięki którym tłumiki są dopuszczone do ruchu w całej UE. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "o producencie".


Jesteśmy oficjalnym dilerem marki RAGAZZON w Polsce, posiadamy całą ich ofertę.

Przedmiotem zakupu jest:


Tłumik końcowy z lewą i prawą końcówką wydechu "ROUND SPORT LINE TAIL PIPE" 102 mm. Wydech o zwiększonej średnicy do 70 mm. Zalecamy montaż z tłumikiem środkowym o zwiększonej średnicy do 70 mm: 55.0203.00.

Dane techniczne produktu:
 

Homologacja UE: tak

Materiał wykonania: stal nierdzewna

Montaż: tylko z tłumikiem środkowym ragazzon

Cena katalogowa: 760 Euro netto


Produkt pasuje do:

Ford - Focus II (typ DA3 2005>>) - RS500 2.5 Turbo (257kW) ø70mm 2010>>


Czas realizacji zamówienia:


Wszyskie produkty marki RAGAZZON są wysyłane bezpośrednio z magazynu producenta z Włoch. Nie magazynujemy produktów w Polsce aby zapewnić państwu towar tylko ze świeżej dostawy. W przypadku gdy produkt jest dostępny na magazynie we Włoszech, czas realizacji wynosi około 5 dni roboczych, gdy produkta nie ma na magazynie producenta, czas realizacji wynosi około 10 dni roboczych. Dostępność produktu możemy sprawdzić i potwierdzić przed zamówieniem, wystarczy wysłać zapytanie.    

Polecamy