Wczytuję dane...

NOWOŚĆ 2017: Sportowy układ wydechowy Alfa Romeo GIULIA 2.0 200 KM

Po wielu godzinach spędzonych przez Włoskich inżynierów nad projektowaniem oraz kolejnych kilku dniach nad wykonaniem i testowaniem wreszcie jest !
Kompletny sportowy układ wydechowy do najnowszej Alfy Romeo GIULIA 2.0 benzyna 200KM.
Trzeba przyznać że oryginalny wydech Alfy wygląda naprawdę dobrze i do tego idealnie komponuje się z dyfuzorem, oczywiście o ile dopłacimy za opcje wydechu podwójnego na lewą i prawą stronę. Dźwięk seryjnego układu wydechowego nie jest zły, ale zawsze może być lepiej...Ragazzon opracował kilka możliwości do wyboru. Tłumik środkowy w wersji przelotowej N-grupowy oraz standardowy. Wydech końcowy cat-back występuje z kolei w 3 wariantach. Zależnie od upodobań i zasobności portfelga możemy zdecydować się na cat-back bez końcówek w zestawie (przekładamy oryginalne) lub dwie opcje końcówke producenta. Do całości dwa rodzaje adapterów to połączenia całości. Warto dodać że każdą pozycję można zamawiać i montować osobno. Do tłumików końcowych otrzymamy dokumenty potwierdzające homologację drogową więc możemy śmiało jeździć po drodze bez obaw o mandat.. Do całości kilka adapterów to połączenia całości. Warto dodać że każdą pozycję można zamawiać i montować osobno. Do tłumików końcowych otrzymamy dokumenty potwierdzające homologację drogową więc możemy śmiało jeździć po drodze bez obaw o mandat.Wydech typu cat-back oczywiście z pełną homologacją drogową pozwala cieszyć się lepszym dźwiękiem i osiągami na drogach Polski i całej Europy.

Opcja 1) Cat-back bez końcówek w zestawie, montujemy oryginalne:

Opcja 2) Cat-back z końcówkami ze stali nierdzewnej, ścięte po skosie, idealnie komponują się z dyfuzorem:

Opcja 3) Cat-back z końcówkami z włókna węglowego - CARBON, wyprofilowane pod dyfuzor:


Dźwięk jest zadowalająco dobry jak na homologowany wydech, gustowny bass i lekkie strzały idealnie pasują do tego Włoskiego samochodu. Należy też pamiętać że na żywo wydech pracuje nieco inaczej, lepiej :)