Wczytuję dane...
FAQ

FAQ:

1. Czy mogą jeździć z wydechem legalnie po drodze ?

Niemal wszystkie tłumiki końcowe posiadają homologację drogową obowiązującą we wszystkich krajach Uni Europejskiej. Wraz z tłumikiem, otrzymasz dokumenty z certyfikatem o homologacji. Informacje o homologacji znajdziesz w opisie produtku.


2. Z czego wykonane są tłumiki ?

W większości przypadków, producent do produkcji swoich wydechów używa stali nierdzewnej 304 AISI. Więcej informacji możesz znaleść w zakładce "o producencie".


3. Czy wydechy są dedykowane pod model samochodu i montaż jest bez problemowy ?

Tak. Wszystkie wydechy i części składowe, są dedykowane pod konkretne modele samochodów oraz modele silników.


4. Czy posiadacie większą ofertę niż na stronie ?

Jeśli nie znalazłeś wydechu który by cię interesował zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie pomożemy. Z różnych przyczyn mogą występować braki na stronie. Pełna oferta producenta jest dostępna www.ragazzon.com


5. Czy mogę oddać wydech ?

Wszystkie wydechy sprowadzamy bezpośrednio od producenta na indywidualne zamówienie klienta. Zapewnia to zawsze najnowszy towar, ze świeżej produkcji. Istnieje możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni od dnia otrzymania. Produkt musi być 100% nie używany i mieć oryginalne opakowanie i/lub dokumenty oraz dowód zakupu (paragon).


6. Czy jest gwarancja na zakupione produkty ?

Producent daje pisemną gwarancje 12 miesięcy na swoje produkty.


7. Czy wymiana wydechu daje więcek mocy w samochodzie ?

Oczywiście ! zależnie od wariantu jaki wybierzemy, możemy zyskać nawet + 10/15 % mocy w samochodzie zgodnie z przepisami, lub więcej ale tylko przy użytku na torze.


8. Czy montaż przelotowego filtra DPF wymaga dodatkowych modyfikacji ?

Montaż tego typu rozwiązania, wymaga dodatkwej modyfikacji oprogramowania ECU.


9. Czy wydech RAGAZZON można stosować razem z instalacją LPG ?

TAK ! Producent sprawdzał swoje wydechy z silnikami M-JET z fabryczną instalacją gazową, nie zauważono żadnych problemów.


10. Jaki jest czas realizacji zamówienia ?

Zamówienia wysyłamy do Włoch niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty. Zależnie od stanów magazynowych, czas dostawy do Polski wynosi od 5 do 10 dni roboczych. Zwykle czas realizacji wynosi około 5 dni roboczych.


Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie ? zapraszamy do kontaktu z nami.